Kúpeľňa. Miesto, kde začíname každý deň. Miesto, kde si doprajeme nielen očistu tela, ale aj duše.

Vodovodné batérie

Správny výber vodovodnej batérie tvorí základ každej funkčnej kúpeľne. Dotvára však aj jej vysokú estetickú úroveň.
viac inšpirácií
Okrem vzhľadu by nás pri výbere vodovodnej batérie mala zaujímať tiež jej životnosť, údržba, odolnosť povrchu a hlavne praktickosť ovládania. Patrí totiž medzi najviac mechanicky namáhané zariadenie kúpeľne.

Vyberať sa dá zo širokej ponuky stojankových, nástenných, praktických pákových, podomietkových či atraktívnych kohútikových batérií v štýle retro. Nechýbajú ani moderné termostatické a senzorové batérie, ktoré zvyšujú užívateľský komfort a zároveň šetria našu peňaženku. Stačí si len vybrať.
zobraziť v e-shope

Kúpeľňové doplnky

Ak chcete vo svojej kúpeľni zažívať pocity luxusu, jedinečnosti či výnimočnosti, vybavte ju tými správnymi kúpeľňovými doplnkami.
viac inšpirácií
Či už máte veľkú, strednú alebo malú kúpeľňu, na doplnky sa vždy nájde miesto. V dnešnej dobe sú doplnky do kúpeľne nielen praktické, ale pôsobia aj veľmi esteticky. Na doplnky značky SAPHO navyše poskytujeme vysoké záruky. Rozdeľte si kúpeľňu na zóny, umiestňujte do nich vhodné doplnky a vaša kúpeľňa bude vyzerať vždy dokonale.
zobraziť v e-shope

Kúpeľňový nábytok, zrkadlá

S kvalitným kúpeľňovým nábytkom získavate okrem zaujímavého a originálneho vzhľadu i praktický odkladací priestor, ktorý bude zárukou maximálneho pohodlia pri každodennom používaní.
viac inšpirácií
Kúpeľňový nábytok musí byť navrhnutý tak, aby bez problémov odolával rozdielom teplôt, vlhkosti a vzdušným parám.

Preferované sú väčšinou jednoduché riešenia v prírodných farebných odtieňoch. Dnešné trendy hovoria jasne v prospech dreveného nábytku, prípadne jeho imitácie, avšak stále väčšej popularite sa dostáva aj umývadlovým doskám z prírodného kameňa či cenovo dostupnejšieho, umelého kameňa. Okrem materiálu a farby je dôležitý tiež štýl, ktorý by mal ladiť aj s vodovodnou batériou a kúpeľňovými doplnkami. zobraziť v e-shope

Umývadlá

Umývadlo často rozhoduje o celkovom štýle kúpeľne. Vhodný výber umývadla dokáže z vašej kúpeľne vykúzliť aj pozitívne emocionálny priestor.
viac inšpirácií
K dispozícii je vám obrovská ponuka dizajnových umývadiel, z ktorých si možno vybrať. Medzi top materiály patrí keramika, liaty mramor, sklo či kameň. Vyberať si môžete aj zo širokej palety farieb a tvarov, ktoré budú presne zodpovedať Vašim predstavám. Záleží len na vašom koncepte, či zvolíte moderné umývadlo umiestnené na doske, tradičné nástenné umývadlo, či maximálne praktické zapustené umývadlo ako súčasť vysnívaného kúpeľňového nábytku.
zobraziť v e-shope

Vane

Oválna či hranatá, klasická alebo populárne voľne stojaca? Vaňa musí byť predovšetkým maximálne pohodlná.
viac inšpirácií
Ponoriť sa do vane plnej teplej vody a bohatej peny, to bývala výsada kráľov a šľachticov. Dnes si takú pohodlnú relaxáciu môžete dopriať v kľude a v pohodlí svojho domova.

Vyberať si môžete z veľkého množstva moderných dizajnových vaní aj ich rozmanitých tvarov a materiálov, ktoré spĺňajú nároky aj tých najnáročnejších klientov. Vaňa predstavuje priestor, ktorý Vám umožní pohodlný odpočinok a odstráni každodenný stres. Dokážete si teda predstaviť Vašu kúpeľňu bez poriadnej vane?
zobraziť v e-shope

Sprchové kúty

Sprchové kúty sa skladajú zo sprchovej zásteny a vaničky a môžu mať niekoľko rôznych podôb a tvarov.
viac inšpirácií
Ponuka sprchovacích kútov je široká, rovnako tak existuje množstvo variantov, ktoré musíme zvážiť pred samotnou inštaláciou. Odmenou nám potom bude funkčný kút, ktorý nám bude slúžiť k našej spokojnosti roky, a tak vychádzame nielen zo svojich potrieb, ale aj z priestorového riešenia kúpeľne.

Najčastejšie používaným typom sú štvrťkruhové sprchové kúty, a to najmä pre svoj vzhľad a priaznivý vnútorný priestor.
zobraziť v e-shope

Kúrenie

Ak nie ste práve milovníkmi otužovania, oceníte vo svojej kúpeľni tiež štýlové kúrenie.
viac inšpirácií
Vedeli ste však, že teplota v kúpeľni by mala byť ešte vyššia ako vo zvyšku vašej domácnosti? Samostatné kúpeľňové vykurovanie prispieva nielen k vyššiemu komfortu, ale aj k zdravému pobytu v kúpeľni a rozhodne by teda jeho funkcie ani účel nemali byť podceňované.

Naše vykurovacie telesá sa vyznačujú nielen vysokou funkčnosťou, ale tiež kombináciou jednoduchej elegancie, neobvyklých tvarov a veľkej palety farieb.zobraziť v e-shope

Katalógy na stiahnutie alebo zadarmo do Vašej schránky!

Využite možnosti virtuálneho prezerania či stiahnutia našich katalógov. Niektoré katalógy si môžete tiež objednať na vašu adresu. Katalógy zasielame podľa aktuálnej dostupnosti.

zaslať zadarmo poštou

thumb
SAPHO, kúpeľne profesionál
Štýlovo vybavená kúpeľňa? Moderné a trendové zariaďovacie predmety do kúpeľne? Nie je problém! 516 stránok kúpeľňového vybavenia, ktoré Vám dokážu štýlovo zariadiť kúpeľňu.
(516 strán )
thumb
SAPHO, kúpeľne
Chystáte sa na rekonštrukciu kúpeľne? Tento katalóg bude pre Vás zdrojom inšpirácií.
(212 strán )
thumb
AQUALINE, kúpeľne a obklady
Chcete zmenu v kúpeľni, ale Váš finančný rozpočet je obmedzený? Máme pre Vás riešenie. Značka AQUALINE splní vaše potreby.
(68 strán 17,3 MB)
Navštívte nás