Obklady a dlažby pomáhajú dotvoriť vzhľad každého interiéru. Sú tým, čo na prvý pohľad udáva štýl Vašej kúpeľne, kuchyne. Musia medzi sebou vzájomne ladiť, ale hlavne sa Vám musia páčiť.

Obklady & dlažby

Pri výbere obkladového materiálu sú dlhodobo populárne prírodné materiály. Imitácia dreva, kameňa alebo betónu sú proste nadčasové.
viac inšpirácií
Medzi zaujímavé variácie patria napríklad obklady s fototlačou, plastické dekory, textilné povrchy alebo dekory z dreva. V súčasnosti veľmi žiadané sú dekory s nepravidelnými geometrickými tvarmi, ktoré poskytujú možnosť širokých variácií.
zobraziť v e-shope
Premýšlajte nielen farbu, ale aj veľkosť a materiál. V našej ponuke nájdete obklady moderné, klasické, retro i dôsledne nekonvenčné.
Módnou farbou sú rôzne tóny šedej. Vyslovene "IN" je kombinácia čiernej a bielej. Veľmi príjemné sú zemité farebné tóny, ako sú hnedá a béžová.
Dáme vám vybrať zo širokej škály tvarov, ktoré sa dajú poskladať do rozmanitých skladieb. Nájdete u nás tiež veľký výber malých formátov, rôzne typy a rozmanitý dizajn.

Trendom sú veľkoformátové obklady, ktoré opticky zväčšujú priestor.
zobraziť v e-shope

Katalógy na stiahnutie alebo zadarmo do Vašej schránky!

Využite možnosti virtuálneho prezerania či stiahnutia našich katalógov. Niektoré katalógy si môžete tiež objednať na vašu adresu. Katalógy zasielame podľa aktuálnej dostupnosti.

zaslať zadarmo poštou

thumb
SAPHO, Obklady a Dlažby, skladovky
Katalóg v novom dizajne, obľúbené a osvedčené obklady, dlažby, ktoré máme na sklade.
(75 strán )
thumb
AQUALINE, kúpeľne a obklady
Chcete zmenu v kúpeľni, ale Váš finančný rozpočet je obmedzený? Máme pre Vás riešenie. Značka AQUALINE splní vaše potreby.
(68 strán 17,3 MB)
Navštívte nás